Onze mensen van de

Vrije School Brabant

Esther Reuver

Esther Reuver

Kleuterleerkracht

e.reuver@vrijschoolbrabant.nl
Olga de Jong

Olga de Jong

Kleuterleerkracht

o.dejong@vrijeschoolbrabant.nl
Chantal den Oudendammer

Chantal den Oudendammer

Kleuterleerkracht

c.denoudendammer@vrijeschoolbrabant.nl
Lisanne Paulissen

Lisanne Paulissen

Kleuterleerkracht

l.paulissen@vrijeschoolbrabant.nl
Miriam ter Horst

Miriam ter Horst

Kleuterleerkracht

m.terhorst@vrijeschoolbrabant.nl
Mira Spelbrink

Mira Spelbrink

Kleuterleerkracht

cm.spelbrink@vrijeschoolbrabant.nl
Antoinetta Coolen

Antoinetta Coolen

Leerkracht

a.coolen@vrijeschoolbrabant.nl
Ruth Kempers

Ruth Kempers

(Vak)leerkracht

r.kempers@vrijeschoolbrabant.nl
Marc van der Plaat

Marc van der Plaat

Leerkracht

m.vanderplaat@vrijeschoolbrabant.nl
Annemarie Vermeulen

Annemarie Vermeulen

Leerkracht

a.vermeulen@vrijeschoolbrabant.nl
Miranda Jansen

Miranda Jansen

Leerkracht

m.jansen@vrijeschoolbrabant.nl
Michelle Janssen

Michelle Janssen

Leerkracht

m.janssen@vrijeschoolbrabant.nl
Cathriene Blindenburg

Cathriene Blindenburg

Leerkracht

c.blindenburg@vrijeschoolbrabant.nl
Laurie Wolffs

Laurie Wolffs

Leerkracht

l.wolffs@vrijeschoolbrabant.nl
Annamarie Nel-Benschop

Annamarie Nel-Benschop

Leerkracht

a.nel@vrijeschoolbrabant.nl
Emiel Link

Emiel Link

Leerkracht

ce.link@vrijeschoolbrabant.nl
Sanne van der Wielen

Sanne van der Wielen

Leerkracht

s.vanderwielen@vrijeschoolbrabant.nl
Adri van der Palen

Adri van der Palen

Leerkracht

ca.vanderpalen@vrijeschoolbrabant.nl
Minke Willemse

Minke Willemse

Leerkracht

m.willemse@vrijeschoolbrabant.nl
Linda van Neerven

Linda van Neerven

Vakleerkracht

l.vanneerven@vrijeschoolbrabant.nl
Bert Cordewener

Bert Cordewener

Euritmie leerkracht

Peer Stas

Peer Stas

Vakleerkracht/Conciërge

p.stas@vrijeschoolbrabant.nl
Hennie van Poppel

Hennie van Poppel

Conciërge

Nelleke van Meijl-Tielens

Nelleke van Meijl-Tielens

Administratief medewerker

n.vanmeijl@spildesterren.nl
Woutertje Sanders

Woutertje Sanders

Administratief medewerker

Jeannette Wagelaar

Jeannette Wagelaar

Onderwijsassistent

j.wagelaar@vrijeschoolbrabant.nl
Mieke Wezenberg

Mieke Wezenberg

Onderwijsassistent

m.wezenberg@vrijeschoolbrabant.nl
Noor van Rijssen

Noor van Rijssen

Onderwijsassistent

m.vanrijssen@vrijeschoolbrabant.nl
Esther Schuurman

Esther Schuurman

Intern Begeleider

e.schuurman@vrijeschoolbrabant.nl
Rita van der Werf

Rita van der Werf

Directeur

r.vanderwerf@vrijeschoolbrabant.nl

Leerlingen +/-

Klassen

Leraren

Jaar ervaring

Neem contact op

Vrije School Brabant
Nuenenseweg 6
5631 KB  EINDHOVEN
T: 040 - 245 29 48
E: info@spildesterren.nl

Voor meer informatie met betrekking tot aanmelden graag het contactformulier invullen.